Kariera

Stale szukamy nowych talentów, chcesz dołączyć?

Nasze wartości

Szacunek

Szanujemy czas i pracę naszych Klientów, Partnerów oraz Kolegów z zespołu. Szacunek jest dla nas podstawą do tworzenia relacji, również biznesowych.

Transparentność

Jesteśmy transparentni w komunikacji i zasadach działania, aby spełniać oczekiwania i unikać rozczarowań.

Pomoc

Jako zespół codziennie wspieramy się nawzajem w realizacji nowych wyzwań. Pracujemy blisko z Klientami, aby sprawnie realizowali swoje cele.

Otwartość

Jesteśmy otwarci na nowe technologie, oddolne inicjatywy oraz potrzebny Klientów. Jest to kluczowy element naszego rozwoju.

Benefity

Biuro w centrum miasta

Elastyczne godziny pracy

Multisport

Laptop firmowy

Określony plan wprowadzenia

Prywatna opieka zdrowotna

Spotkania firmowe

Proces rekrutacji

1

Analiza aplikacji

Analizuje nadesłane aplikacje, CV, profil Linkedin, portfolio prac czy GitHub. Na tej podstawie podejmujemy decyzje dot. kolejnego etapu.

2

Wstępna rozmowa

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej weryfikujemy wzajemne wymagania i oczekiwania. Sprawdzamy, czy aplikacja jest aktualna i nie przypadkowa.

3

Rozmowa techniczna

W luźnej atmosferze rozmwiamy o Twoich kompetencjach i Twojej roli w naszmy zepole. Opowiadamy jak wygląda praca u nas, oraz odpowiadamy na Twoje pytania.

4

Podpisanie umowy

Jeśli chcemy razem pracować to zostają już tylko formalności. Podpisanie umowy i omówienie planu wprowadzaniu do zespołu.

ROZWIĄZANIA DLA

Aplikacja dla generalnych wykonawców

Aplikacja dla nadzoru inwestorskiego

Aplikacja dla firm instalacyjnych i inżynierskich

Aplikacja dla właścicieli i zarządców nieruchomości

MODUŁY

Obserwacje, usterki i incydenty

Odbiory, inspekcje i obchody

Analityka i raportowanie

Zarządzanie zadaniami

Zarządzanie BHP

Zarządzanie dokumentacją

ZAKUP

Umów się na prezentacje

Cennik

WSPARCIE

Wiedza

Pomoc

O NAS

Firma

Referencje

Ludzie

Kariera

Kontakt

Unia Europejska